REFERENCE

Zkušenosti našich klientů

Miloš Mrva


Lyžařská škola Husky naučila obě moje děti lyžovat od samých začátků (dnes 10 a 5 let). Velmi si vážím stabilní party mladých lidí, což umožňuje, že děti mají několik let stejné instruktorky. Takže už předem se těší na Péťu a Káťu J Každoročně si děti užijí i zimních her na sněhu, které organizujete, večerní bojovky a hlavně lyžařských závodů na konci týdne. Na závody jezdí i známí od nás z Chotěboře na otočku. Lyžařskou školu Husky a tým instruktorů a instruktorek mohu jen doporučit.

Lucie Novotná


Skvělá lyžařská školka, velice příjemný personál, profesionální chování k dětem, které dosahují za krátké období skvělých výsledků. Ještě jednou děkujeme.


Šárka a Jan Příhodovi


Naše dvě děti se učily v Husky lyžovat od malinka a naučili je to tam krásně. Teď už je jim 10 a 12 a moc rády se každoročně za instruktory vrací a ladí s nimi techniku. Škola je super jak pro začínající lyžaře, tak i pro ty, co "lyžovat umí", ale možná by chtěli lépe.

Olga a Ivan Bičišťovi


HUSKY na Benecku je prvotřídní. Poskytuje nejen vynikající zázemí ve formě půjčování rozmanité lyžařské výstroje a výzbroje, včetně seřizování lyží, ale také kvalitní, vysoce svědomité, trpělivé a obětavé instruktory. S velkou vlídností a pochopením naučí v krátké době lyžovat zájemce všech věkových kategorií. To je doklad výborného vedení této lyžařské školy.
Jezdíme na Benecko mnoho let, nyní již s vnoučaty, která do školičky přihlašujeme. Nedovedeme si představit lepší a užitečnější strávení jarních prázdnin. Díky výborným instruktorům se všechny děti během jednoho týdne naučily perfektně zvládat základy lyžování.
Celý rok se těšíme na příjemné setkání s milými lidmi, kterých si velmi vážíme připraví pro nás a naše vnoučata týden plný sportu a zábavy.
Vřele doporučujeme všem, kteří mají rádi hory, zimní sporty a profesionální vedení, aby se přihlásili do lyžařské školy HUSKY na Benecku. Budete nadšeni!