STÁLÉ ANIMAČNÍ PROGRAMY

Na jaké akce se letos můžete těšit?


SNĚHOHRY

Přijďte se seznámit s instruktory a s naším maskotem. Soutěže, hry a zábava bez lyží aneb zimní dětský den jak má být pro děti od 3 do 12 let. Nejlepší způsob, jak Vaše ratolesti nalákáte na lekce lyžování.

KDY? Každou neděli od 16:00
KDE? Dětský park Havrland - před lyžařskou školou Husky
Vstupné dobrovolné. Rezervace místa není nutná.

Zábava pro děti Benecko

POHÁDKOVÝ VEČER U HUSKYHO

Večerní hlídání dětí s programem. Hry, pohádky nebo nějaké kreativní činnosti. Záleží, na co zrovna budeme mít všichni chuť. Rodiče si mohou užít večerní lyžování nebo večeři ve dvou, zatímco děti stráví poklidný večer u Huskyho.

KDY? Každé pondělí 18:45 – 20:45
KDE? SKICENTRUM Husky
Vstupné: 300 Kč
Pozor kapacita omezena! Rezervujte si své místo osobně v kanceláři lyžařské školy HUSKY nebo telefonicky na +420 605 598 388.


Dětské lyžařské závody "SLALOM SPECIÁL"

Přijďte prodat, co jste se naučili, na otevřený závod nejen pro klienty lyžařské školy HUSKY. Slalom pro děti od 3 do 13 let. Závodí se v různých věkových kategoriích. Pro 3 nejrychlejší v každé kategorii jsou připraveny medaile, ale nějakou tu cenu si odnese každý účastník. Kromě toho na vás čeká dětská diskotéka, kam dorazí protančit tlapy i náš maskot HUSKY. 
Vyhlášení probíhá cca 30 min po ukončení závodu u lyžařské školy. 

KDY? Každý pátek od 14:00
KDE? Sjezdovka Pepek&Béďa (bývalý Jesen)
Startovné: 250 Kč / 170 Kč pro klienti lyžařské školy HUSKY
Pozor kapacita omezena! Rezervujte si své místo osobně v kanceláři lyžařské školy SKICENTRUM & PENZION HUSKY nebo telefonicky na +420 605 598 388, a to nejpozději ve čtvrtek do 18:00.

Dětské lyžařské závody Benecko